Postimet
Të rejat më të fundit

Aplikacione

Latest Posts

Platformat online po përdoren gjithnjë e më shumë për të krijuar njohje të reja. Me një qëllim të tillë është krijuar dhe aplikacioni Bumble,

Samsung konkurron Apple dhe Amazon, duke prodhuar altoparlantin e dhomës, bazuar në asistentin e tij vokal, Bixby. Ka qenë vetë presidenti i Samsung, DJ Koh,

iPhone X sapo ka dalë në shitje dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me karakteristikat e reja që Apple ka sjellë në këtë

Amazon shton një komponent të ri aplikacionit të saj, duke I lejuar blerësit ti testojnë produketet përpara se ti blejnë. I quajtur AR View,

Ju sapo i keni dërguar dikujt mesazhin e gabuar dhe tani jeni duke perjetuar një atak në zemër. Merrni fryme lehtesisht.  WhatsApp tani ju

Kompania ajrore e fluturimeve Delta i lehteson fluturimet klienteve te saj Kompania e fluturimeve Delta sapo tjetërsoj mënyrën e vjetër dhe standarte të fluturimeve që

Siç ishte paralajmëruar nga Apple, sot vjen sistemi operativ iOS 11, përditësimi për pajisjet mobile të kësaj kompanie. Të rejat e tij janë që

WhatsApp po përgatit opsionin që ta bëjë më të lehtë për ju që të lironi hapësirën në memorien e telefonit pa fshirë gjithçka dhe