Postimet
Të rejat më të fundit

October 2018

Latest Posts

Siç pritej, Apple zgjeroi linjën e re të iPad Pro. Tableti vinte në dy madhësi: një model 11-inç me çmim fillestar prej 799 dollarë dhe versioni me madhësi 12.9 inç me çmim prej 999 dollarë. iPad i ri ka procesor A12X Bionic dhe

Pas thashethemeve të shumta, Xiaomi Mi Mix 3 u lançua. Ai ka një ekran AMOLED 6.4” dhe rezolucion Full HD+. Si shumica e telefonave inteligjentë, Mi Mix 3 ka si proçesor Snapdragon 845 dhe 10GB RAM. Ai ka katër kamera në total dhe një sensor