Postimet
Të rejat më të fundit

Blog

Samsung lancon pajisjen e re HMD Odyssey+

Samsung lancoi versioni e ri të pajisjes së realitetit virtual Odyssey. Pajisja ka ekran AMOLED 3.5 inç dhe rezolucion 2.880 x 1.600. Ajo integron teknologjinë audio AKG për një performancë të jashtëzakonshme dhe dinamike të zërit dhe ofron mbështetje për audio hapësinore 360 gradë dhe 3D. Pajisja kushton 500 dollarë.

Rate This Article:
No comments

leave a comment