Postimet
Të rejat më të fundit

Blog

Xiaomi lançon Mi Mix 3

Pas thashethemeve të shumta, Xiaomi Mi Mix 3 u lançua. Ai ka një ekran AMOLED 6.4” dhe rezolucion Full HD+. Si shumica e telefonave inteligjentë, Mi Mix 3 ka si proçesor Snapdragon 845 dhe 10GB RAM. Ai ka katër kamera në total dhe një sensor pë shënjat e gishtave në pjesën e pasme Çmimi i Mi Mix 3 varion nga 475 dollarë për modelin me 6GB RAM dhe 575 dollarë për modelin me 10GB RAM.

Rate This Article:
No comments

leave a comment