Postimet
Të rejat më të fundit

Blog

Apple iPad Pro 2018

Siç pritej, Apple zgjeroi linjën e re të iPad Pro. Tableti vinte në dy madhësi: një model 11-inç me çmim fillestar prej 799 dollarë dhe versioni me madhësi 12.9 inç me çmim prej 999 dollarë. iPad i ri ka procesor A12X Bionic dhe 1TB memorie. Stilolapsi Apple Pencil është përditësuar gjithashtu dhe përmban karikim wireless. Fuqia procesuese e iPad të ri është rritur dhe gjithashtu kapaciteti për lojëra dhe AR. iPad i ri ka teknologjinë e autentifikimit me Face ID dhe USB-C për të lidhur pajisjet dhe madje edhe për të karikuar iPhone-in tuaj nga tableti.

Rate This Article:
No comments

leave a comment