Postimet
Të rejat më të fundit
Latest Posts

Siç pritej, Apple zgjeroi linjën e re të iPad Pro. Tableti vinte në dy madhësi: një model 11-inç me çmim fillestar prej 799 dollarë dhe versioni me madhësi 12.9 inç me çmim prej 999 dollarë. iPad i ri ka procesor A12X Bionic dhe