Galaxy Book2, nje laptop me sistem operimi Windows dhe jetëgjatesi baterie 20 orë

Samsung lancoi laptopin Galaxy Book2, me processor 2.96 GHz Snapdragon me sistem operimi Windows 10 dhe me 20 orë jetëgjatësi baterie. Kompjuteri ka nje ekran 12-inç Full HD+ me rezolucion 2160×1440 piksel, 4 GB RAM dhe 128 GB memorie të brendshme. Ai do të kushtojë 999 dollarë dhe do të dalë në shitje në 2 Nëntor.

Postime te ngjashme