Postimet
Të rejat më të fundit

Biznes

Latest Posts

Muji dhe Sensible 4 janë bashkuar për të zhvilluar Gacha, automjetin e parë të dizenjuar për të gjitha kushtet e motit. Nëse ju duhet

Samsung lancoi versioni e ri të pajisjes së realitetit virtual Odyssey. Pajisja ka ekran AMOLED 3.5 inç dhe rezolucion 2.880 x 1.600. Ajo integron

Samsung lancoi laptopin Galaxy Book2, me processor 2.96 GHz Snapdragon me sistem operimi Windows 10 dhe me 20 orë jetëgjatësi baterie. Kompjuteri ka nje

Kompania ka njoftuar se do të organizojë një event në 30 Tetor në Brooklyn të Nju Jorkut ku pritet të shohim tableta të reja

Një telefon me trashësi 4,3 mm (0,2 inç) është prodhuar nga një ndërmarrje japoneze. Telefoni peshon 47 gram dhe përshkruhet nga NTT Docomo si

Katër investitorët kryesorë kërkuan largimin e Mark Zuckerberg nga pozicioni i kryetarit tek bordi drejtues ditën e mërkurë pas skandaleve të ndodhura kohët e

Është raportuar se firmat si Apple (Safari), Google (Chrome), Microsoft (Edge) dhe Mozilla, të cilat janë më të njohura për shfletuesit e tyre, po

Industria e telekomunikacionit ka disa kohë që bën zhurmë për këtë gjeneratë të re të shërbimit me shpejtësi të lartë. Gjenerata e ardhshme e